| rozalia25 a întrebat:

Cand credeti ca va veni sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Va veni cand rautatile si prostia omeneasca vor ajunge la rangul cel mai inalt,,,>>>si avand in vedere ca pe zi ce trece ne prostim din ce in ce mai mult...Nu mai e mult pana disparem.

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata. apocalipsa da. dar aceasta inseamna revelatie. nu sfarsit. sfarsitul lucrurilor vechi si inceputul altora noi da. dar nu sfarsit. un cer nou si un pamant nou. da. dar nu sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni pe data de 21/09/2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste milioane de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumi pentu ca istorci au schimba datele.Noi nu suntem in2009 cii mult mai departe.Au spus ca suntem in 2009 ca sa nu ne speriem ca daca ar fi supu ca in 2012 va veni sfarsitul lumi neam panica si in 2011 nu am mai face nimic.Credinciosii cred ca atunci cand va veni Domnul nostru, Ful Lui Dumneze inconjurat de toti sfinti si de ingeri
a doua oara pe pamant atunci va veni sfarsitul lumii. Dar adevarul este ca no o sa o distrugem.Ca toate tarile vor fi in razboi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte corect a raspuns elly4al
omul din ce in ce devine mai rau.,. dumnezeu pe zi ce trece ia oamenii cei buni de pe fata pamintului si lasa rautatea ca sa vada de ce este in stare lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai dumnezeu stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de curand...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul Lumii si apoi 2 la mana nu va veni in 2012 vom trece in a 5 dimensiune si se vor face schimbari dar nu cred ca vom muri.Deci nai decat sa crezi ce vrei dar eu iti spun ca Dumnezeu ne iubeste din tot sufletul lui pentru ca el ne a creat si nu cred ca daca sar intampla ceva ne va lasa sa murim cu totii, Dumnezeu tine cu noi si are incredere in noi asa ca nu iti fa griji si traiesteti viata nu te arunca la minciuni si detalli.

| ingeras14 a răspuns:

Sfarsitul lumi a venit atunci cand au aparut emoisti si multi alti care distrug lumeabatting eyelashes...pe ei ii intereseaza numai bani si hainele de firma...nu mai stiu cei aia distractie adevarata...pentru ei distractia este o plimbare la mall, stat in casa la TV sau la calculator k si minebig grin, "putin" din bautura, "putin" din droguriworried si asa mai departe...

| necunoscutul a răspuns:

Cind va fi Basescu reales.