| NighTMaRe_2943 a întrebat:

Voi credeti ca va veni "Sfarsitul Lumii"?

Răspuns Câştigător
| Amalia a răspuns:

Nu cred in chestii de genu astabatting eyelashes.

14 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Odată şi odată bineînţeles că va veni!
Că se va produce în secunda următoare sau în vreo şase milarde de ani, nu îţi pot spune.

| AnneMarri a răspuns:

De venit, cred că va veni.
Însă nu cred c-o să vină când prezic toţi troglodiţii care se cred „mari ghicitori", ci când va decide Dumnezeu.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Se pare ca a venit dupa spusele unorarolling on the floor
dar uite ca nu am patit nimic si suntem inca in viata si iti raspundem tie la intrebarehappy

laughinglaughingrolling on the floor

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Aaaaaaaa si inca ceva
poate a venit si l am ratat noi rolling on the floor
sau inca mai are ceva de parcurs pana ajunge la noirolling on the floor

| Larisa a răspuns:

Ca si toate celelalte,si pamantul are un inceput si un sfarsit,sfarsit despre care este scris si in Biblie, dar cand va fi acest sfarsit, stie numai cel care l-a creatbig grinumnezeu.Eu zic sa nu mai crezi toate tampeniile pe care le spun astia pe la tv si in ziare, nimeni nu are puterea de a fi clarvazator, si a vedea ce urmeaza sa se intample

| ɹαℓυ a răspuns:

Nu.Noi vom muri atunci cand va vrea Dumnezeu, nu trebuie sa ne luam dupa ce spun oamenii!
*O zi placuta in conituare!

| FundaTeRog a răspuns:

Buna! Nu, apropo iti dau dovezi.Au zis ca ieri la 6, vav eni si ca sambata la 4 dim.si nu a venit.Sf.lumii vine cand va dori Dumnezeu. Funda? Ms♥
Te pup, pa

| Yng a răspuns:

Pai 1. a trecut 21 mai.si noaptea lui 22 mai. toata lumea e vie si nevatamata deci nu va veni prea curand sfarsitul lumii oh go on. si 2. Iisus in biblie a spus un fel de profetie trebuie implinite acele vorbe ale Lui. Dar cea mai greu de realizat este ca toate popoarele sa adopte religia crestina.iar sa fim seriosi evreii inca asteapta prima venire a lu Iisus pe Pamant. 3. numai crede toate tampeniile si numai lua asa in serios tot ce zic niste oameni care vor sa scoata bani din povestile astea. Sper ca te-am ajutat big grin. Ciao!

| crisy_9816 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuu da uite suntem in viata

| Alexandraa_7363 a răspuns:

Tu chiar crezi tot ce spune un patrat vorbitor? Nu draga, nu va veni niciun sfarsit.S-a spus ca nu vom ajunge in 2000, si uite suntem in 2011, s-a spus ca in 2004 lumea va lua foc, uite ca nu a fost asa, ieri s-a spus ca azi va fi sfarsitul lumii si uite-ne pe TPU discutand despre astabatting eyelashes.

| NighTMaRe_2943 explică:

Atenta, draga numai spuneti asa SUNT BAIAT laughing

| EnterSandman a răspuns:

A venit mai demult. daca nu ai fost atenta si nu ai vazut, ce sa ati fac eu?

| Diana_6668 a răspuns:

Nu cred, si uite ca nu a venit tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o mare tampenielaughing.e ft stupidddlaughing
Dumnezeu stielaughing What the hell?laughing acum toata lumea crede in astea?
dejaa.tot subiectul asta gasesc laughing eu nu au de unde sa stie o data ca trebuia sa vina ieri o data ca in 25 e clar cine mai i crede? oricum suntem in viata deci e OKlaughing