| Valy4567 a întrebat:

Când credeţi că va veni sfârşitul lumii?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sfarsitul lumii peste 4 miliarde de ani cand soarele se va transforma intr-o giganta rosie si va inghiti pamantul
Sfarsitul omeniri pe de alta parte e altceva...si poate va veni mai devreme de atat!
oamenii din cate se pare au un talent sa isi faca viata grea.

34 răspunsuri:
| DubstepQueen a răspuns (pentru Angellx3):

Ai dreptate angellx3

| Darius1999 a răspuns:

Cand o sa vrea Dumnezeu (si sa nu mai crezi pe astea ca la TV ca in 2012 ca mint ) (^_^)

| NoNameNoName a răspuns:

Sfarsitul lumii?
Sfarsitul lumii va veni, atunci cand Evanghelia va fi propovaduita pe tot pamantul... Cand va fi foamete si razboaie...etc

| nicoletanico9 a răspuns:

Valy sfarsitul lumii nu se stie cand va veni.multi oameni pretins ca va veni in 21 decembrie, dar suntem in 26. deci Craciun fericit!