| anonim_4396 a întrebat:

Când ești de unul singur, Ce gânduri ai, pozitive sau negative?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta depinde de fiecare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pozitive, ascult muzica care imi place.

| Violleta2022 a răspuns:

Pozitive! Cand sunt singura cant, dansez sunt vesela si bine dispusa!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am gânduri.

| doctorandus a răspuns:

Eu sunt invatat cu si adaptat la singuratate.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru doctorandus):

Si cand ești de unul singur. la ce te gandești cel mai mult? la oamenii care te-ai rănit în viață, sau le cei care te respectă si iubesc?

| doctorandus a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Nu, imi gasesc ceva de facut, in principal pe internet. Dpdv intelectual nu lenevesc.

| LPCTSTR a răspuns:

Niciunul, paradoxal. Cand sunt singur imi gasesc ceva de facut.
Bine, daca reusesti sa cataloghezi gandurile existentialiste in vreo categorie, atunci ganduri d-alea am.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Non-negative. Adica pozitive si neutre.

| Robert160 a răspuns:

Pozitive

| Arakiss a răspuns:

Perverse.

| OxyAliA a răspuns:

Personal, eu am gânduri pozitive. Simt că mă pot bucura mai bine de lucrurile pe care vreau sa le fac.
Sunt un om liber.

| Cynthia20 a răspuns:

Depinde de ambianță unde sunt de una singură. Nu am avut niciodată gânduri negative intr-un parc, dar am avut după vizionarea unui film de groază.

| vasilegiolgau a răspuns:

Combinate, acum depinde in ce stare ma prinde singuratatea. De obicei sunt prea busy ca sa ma mai gandesc la ce ganduri am si ma mentin focusat pe treaba mea. Munca de obicei ocupa timpul in mare parte iar lumea nu mai are timp de depresii. Acum depinde si ce fel de munca, ca si munca uneori te baga in depresii mai rau. Scopul tau personal in viata iti aduce ganduri pozitive.

| Raulisky20 a răspuns:

Negative