| CatalinZamfir a întrebat:

Cand joaca steaua cu dinamo si la ce ora?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

April 25
20:30 Steaua Bucuresti ? -? Dinamo Bucuresti
Aici iti las un site pe care poti intra cand mai ai nevoie www.livescore.com

4 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

La rubrica Sport sub Shopping

| wendy434 a răspuns:

Te intreb ceva:ce legatura are dinamo si steaua cu stiinta si filozofia?! Cauta alta categorie pentru.intrebari de genul asta ca asta nu se potriveste deloc.

| SabinaRsT a răspuns:

Luni la 20:30 funda?

| GeorgiiB a răspuns:

Nu stiu sigur sa iti spun dar cred ca joaca astazi...dar nu stiu la ce ora eu stiu asta pentru ca curmaresc un serial pe protv si acolo am auzit ca este maci azi dar bine poate tu urmaresti pe alt program...