| JajjZjznnN a întrebat:

Cand va fi sfarsitul lumii? Va rog, raspundeti...

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce? Se apropie tezele? Sau ai de sustinut examenul de Evaluare Nationala? ))

| NGheorghe a răspuns:

Conform mai multor calendare (maya, chinez, etc) fârșitul lumii a fost in 21 Decembrie 2012.

| Plato a răspuns:

Numai Dumnezeu stie.

| RAY a răspuns:

Peste 5 miliarde de ani

| SporeBox a răspuns:

Pai baba Vanga a spus ca ar fi prin 4000. In caz ca nu stii cine era, era o batrana oarba care vedea in viitor. Totusi nu stiu cat de adevarat e lucrul asta. Oricum, stai calm. Cred ca mai sunt cel putin 100 de ani pana atunci

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Peste 5 miliarde de ani, soarele se stinge. Va fi sfârșitul acestei lumi. Noi oamenii vom învăța până atunci să călătorim spre altă planetă din jurul unui alt soare din Galaxia noastră.

| RobertMoon a răspuns:

Probabil nu vom afla niciodată deoarece nu vom apuca asta așa că stai liniștit, nu o sa mori alaturi de alte miliarde de oameni, o sa mori singur.

| Dandinelle a răspuns:

Sfarsitul lumii tale va fi cand vei muri.