| nonXples a întrebat:

Voua v-a fost frica de sfarsitul lumii? Raspundeti sincer! Dau funda celui mai impresionant raspuns!

Răspuns Câştigător
| SATIR a răspuns:

Nu, pentru ca Sf. Lumii nu vine cand zic ''maiasii'' pentru ca ei abereaza, iar cine crede in asta ar trebui sa nu mai fie asa creduli pentru ca, ar trebui sa cititi biblia deoarece acolo veti gasi orice raspuns la intrebarile voastre, si liniste sufleteascahappy

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

In niciun caz.
Daca mi-ar fi frica de cate ori se anunta sfarsitul lumii, as fi moarta de frica in momentul de fata.

| adytzoi a răspuns:

Intrebarea ta rezuma toate raspunsurile la "da" si "nu".
Ce poate fi atat de impresionant?

| TheStory a răspuns:

Care sfarsit al lumii?

| LiviuuuXD a răspuns:

Suntem cu 100 de ani in urma, nu avem ce pati. Oricum, un lucru e sigur, ca nu au venit inca alienii pentru ca Basescu e inca printre noi.

Răspuns utilizator avertizat
| BMTHMada a răspuns:

NU! De ce? Fiindca nimeni nu stie cand va fi Sf. Lumii. Nici macar Iisus Hristos ci doar Dumnezeu

| PuTTy a răspuns:

laughing a fost buna intrebarea pai sincer mie nu mi-a fost frica decat cand am auzit pentru prima data in 2006-2007 nu mai stiu cand ne mintise ca apare gaura aia neagra laughing infine deci nu murim laughing decat daca se intampla ceva accidente sau boala neah dar sfarsitu lumi este doar un mit laughing nu moare nimeni laughing nu va mai speriati happy