| g3p3to0 a întrebat:

voi credeti in sfarsitul lumii pe 21 dec? ..va rog sa raspundeti sincer!

Răspuns Câştigător
| JiTerra a răspuns:

Nu. Adica ce sa mai... sfarsituu lumii mai nou vine in fiecare an. A devenit un fel de sarbatoare straight face

9 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu rolling eyes

| faramatania a răspuns:

Nu,chiar nu cred, sincer, și fără menajamente.

| Flaviucu a răspuns:

Nu, e o alta idee prosteasca adusa de oamenii flamanzi care vor sa se imbogateasca cu lumanari.

Răspuns utilizator avertizat
| spaghetty a răspuns:

Voi chiar nu v-ati prins? Chestia cu apocalipsa este ca sa faca aia bani cum vad pe la televizor.
WTF cu apocalipsa asta nu cred in prostii de astea

| DULCICABRUNETA a răspuns (pentru spaghetty):

In apocalipsa trebuie crezut pentru ca ea exista si chiar va fi in curand big grin sad asa.

| CezaraEM a răspuns:

Nu va veni! Dumnezeu este singurul care stiehappy stiu ca esti putin speriat/a si eu sunt, dar nu avem de ce sa ne fie teama, adica din 2000 si pana in prezent s-a tot spus ca vine Sf.Lumii si uite ca traim bine si merci! Eu cred ca mass-media ne influenteaza foarte mult, tot ce spun ei e litera de lege! haha.....Eu cred asta: Dumnezeu a creat lumea si tot el o poate distruge, nu civilizatia maya cu calendarele lor sau alte idiotenii! mah lasi......stai calm/a!

| DANNA99 a răspuns:

Nu cred

| Kallian a răspuns:

Nu, e o aberatie notorie.