| SooSang a întrebat:

Care au egzistat prii dinozaurii sau adam si eva?

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

In creatia biblica omul a fost facut ultimul.

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dinozaurii pentru că nu există nicio dovadă că adam şi eva au existat(şi da, aşa se scrie şi nu "egzistat") vreodată.

| Arthur a răspuns:

Adam şi Eva au fost creaţi după ce au apărut toate celelalte vieţuitoare.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Dinozaurii, pentru ca omul a fost cireasa de pe tort, a fost facut ultimul.Totul era facut pana sa apara el.Inclusiv dinozaurii!

| selef a răspuns:

Electricienii.

| AndutzaAndu a răspuns:

Dinozaurii. Apoi a fost creat omul. Si se scrie "existat".

| n0name a răspuns:

Dinozaurii...pentru ca daca teoria este buna. dupa ce au disparut dinozaurii au aparut adam si eva.

| trololololol a răspuns:

Stai sa iti explic. Erau dinozaurii. Si cum planeta era server fake s-a resetat si au facut upgrade la versiune si dumnezeu s-a pus sa joace cu oameni si nu cu dinozauri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun drept ca nu stiu