| Ad3yana a întrebat:

Care credeti ca este scopul omului in viata? exprimati-va liber... dupa parerea voastra...

Răspuns Câştigător
| jadir a răspuns:

Sa fi tu ca om multumit de tine si de viata, sa lasi ceva bun in urma ta sa ai liniste si sa fi apreciat pentru ce reprezinti tu ca om.Sa`ti implinesti visele nu pentru a te da mare ci pentru propriul tau suflet, o familie copii, sa fi un exemplu de om bun si razboinic daca e necesar.Sati pese de cei din jur sa nu judeci pe altii dupa aparente iar la sfarsit sa nu ai regrete.In mare cred ca scopu este sa lasi ceva bun in urma ta!

9 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Cel mai mare scop al omului este acela de a face sex, restul sunt pe planul secund, cand privesc poza de la avatar(chiar daca nu e a ta), ma gandesc la sex, in nici un caz la teoria relativitati sau la vreo matanie pentru nemurirea vieti.

| Vizitiul a răspuns:

Sa faca un scop din insusi viata sa.

Apache
| Apache a răspuns:

Poate ca omul nu are un scop prestabilit in viata... poate scopul lui este sa se bucure de viata asta scurta atat timp cat o mai are
. cine stie ce e dincolo de asta nu?

| BebeStrumf a răspuns:

Sa nu stai degeaba; sa faci ceva de pe urma caruia sa te bucuri.

| CoquineNoire a răspuns:

Sa ajunga userul anului sau expert TPU.

| elasexygagica a răspuns:

Sa faca ce stie el mai binebatting eyelashes adica prestatia in patbatting eyelashes

| d1onn5o a răspuns:

Scopul omului in viata? Exact ce au facut scriitorii, artistii, savantii, sa lasi ceva pentru cei dupa tine.

| Rush a răspuns:

Mi-ai luat vorbele din gura @jadirwinking, FUNDA pentru jadir
Cel mai frumos e sa poti face la servici sau munca ce ai vrea sa faci in timpul liber

| mallinazz a răspuns:

Scopul omului in viata este de a afla care este scopul omului in viata hehe