| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este viitorul omenirii in ceea ce priveste comunicarea?

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Telepatia; sunt sigura ca se vor gasi mijloace de stimulare a capacitatii omenesti de a-si transmite gandul departe.Toti suntem inzestrati de la natura cu insusiri precum intuitia, premonitia, viziunea asupra unor fapte petrecute sau pe cale sa se petreaca; cred ca omenirea va gasi mijlace spre a augmenta aceste insusiri. Puterea gandului va inlocui tehnica...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe bune?
The future is bright. The future is Orange. Even TPU is Orange.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Practic, dar inuman. Viteza ucide!

| screwgravity a răspuns:

Criptografia. Metode matematice de protejare a intimitatii conversatiilor si asigurarea acestui bun de foarte mare pret: Libertatea.