| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeți că va arăta viitorul omenirii?

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Daca tot continuam sa poluam planeta, nu va mai exista un viitor. Poate pe o alta planeta.

| halogen001 a răspuns:

Va fi perfect.

| chuckmanson a răspuns (pentru halogen001):

Tu consideri o criză climatică drept un indicator al unui viitor perfect?

| halogen001 a răspuns (pentru chuckmanson):

Poate se oprește singura criza climatică. Dacă nu se oprește, omul se adaptează cum poate happy. Dacă omul nu are minte, i se scurtează viața și îi vine mintea după aceea.

| halogen001 a răspuns (pentru chuckmanson):

Omul e cam primitiv. Acționează ca o vietate cu inteligență redusă. Se lupta pentru resurse, se înmulțește peste măsură, fiecare e numai pentru el și așa ajunge mai repede la capăt happy

Răspuns utilizator avertizat
| TheStrategist a răspuns:

Dacă o să continuăm să poluăm Pământul ca până acum vom dispărea.

| vasile2222 a răspuns:

Ptr ca suntem pe aria de Religie, eu cred ca religiile vor disparea.

Răspuns utilizator avertizat