| Dimineata a întrebat:

Care e cel mai rusions moment trait de voi? De ce? Ce sentimet ati simtit?

Răspuns Câştigător
| BebeStrumf a răspuns:

Cand am cazut jos, in fata iubitului meu.Pentru ca pentru o clipa m`am simtit incapabila, prost.

3 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Poti citi momente rusionase pe www.viatadecacat.net pana te saturi. Sunt unele destul de amuzante...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a fost atunci cand am facut pipi intr-o sticla in autocar ca n-a vrut sa opreasca. A fost un sentiment de extaz total happy.

| andreutza33 a răspuns:

Eram in clasa intai (1) Si eram in excursie cu clasa autocarul a oprit sa mancam la marginea padurii aveam nevoie la baie asa ca doamna mi-a spus sa merg mai incolo ca nu ma vede nimeni am fugit si acolo era ca un fel de nisip miscator adica glod mam impotmoloit si am cazut, imediat a venit doamna invatatoare si m-am dezbracat goala pentru ca hainele erau plide de glod bine ca chilotii nu erau si ei plini de glod atunci au venit si copiii si bineinteles ca miera rusine toti radeau de mine si mam simtit ca un **** in fata lor noroc ca o fata avea haine de schimb si mi le-a dat in clipa aceea ma gandeam la mama si ce o sa zicasi vroiam la ea si ca e cea mai rea zi din viata mea de atunci toti copiii din clasa de la mine isi iau haine de schimb