| SpeedyRA a întrebat:

Care este cel mai romantic moment pe care l-ati trait voi?

6 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai cel mai romantic moment pe care l-am trait a fost primul sarutlove struck,nu cred ca as putea sa descriu in cuvinte ceea ce am simtit in acele momentelove struck parca totul se oprea in loc in acele clipe, a fost frumoslove struck, am simtit mii de fluturasi in stomaclaughinglove struck

| windrime a răspuns:

Cand, cu singurul de care am fost indragostita, stateam seara si trebuia sa plecam acasa pentru ca se lua ai nostri de noi si tot voiam s aplecam si ne trangeam in brate doar ca sa nu plecam si stiind ca vine masina spre casa o auzeam venind si ne strangeam si mai tare...e printre cele mai frumoase amintiri ale mele de pana acum( in dragoste)

| bombonica22 a răspuns:

Daca iti spun nu ma crezi:X in vacanta de vara (la tara) cu Ghita prin borhot cand ii dadeam laturi de mancare si a venit spre mine ca in flimea si m-a luat in brate spunand> m-am simtit minunat:X:X:Xde atunci il vizitez mai des vorbesc cu el pe mess, pe skype, la telefon:X:X

| Sakira200 a răspuns:

Cred ca la13 ani,cind neam primblat sub stele de mini,si la urma m-a sarutat pentru prima oara, si chair atunci a inceput sa ploua, apoi ma strins in brate si mi-a spus ca sint cea mai minunata persoana

| Malphas a răspuns:

Cand Mariuca a spus ca ma iubeste.

| andreea_6939 a răspuns:

Acu' 2ani, cand era un baiat de care imi placea f mult, si eram prieteni. Seara odata m'a luat de mana, se uita in ochii mei si m'a sarutat si atunci a inceput sa ninga pentru prima oara in acel an:Xera un sentiment de nedescris, ceva uimitor...de atunci suntem impreuna:X:X