| AndyDeea a întrebat:

Care este cel mai romantic moment pe care l-ati trait?

4 răspunsuri:
| buburuza2 a răspuns:

Pai cand am avut primul prieten, primul sarut intr.o seara de iarna, fluturasii erau agitati in burta mea si caldura lui ma incalzea. Nu am dormit deloc, mai ales ca era si baitul cu care vroiam de mult sa fiu! A fost un moment superb >big grin

| AdelaElena20 a răspuns:

Depinde...eu cred ca cererea in casatorie a fost cel mai romantic moment

| Anonimul230 a răspuns:

Eram fumat, intr-o seara sub un acoperisi cu prietena mea, i-am spus sa-mif ac asi mie o.mu**,si ea a zis sa fiu mai romantic, si i-am zis sa-mi faca o mu** pe ploaielaughing

| AnormalKid a răspuns:

Cand tudor ia raie si Narcisa i frica sa nu primeasca si ea.
Ce romantic...Tragic.