| nnnnnnnnncccccc a întrebat:

Care este igiena sistemului nervos?

13 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Spalare de creier, care il au.

| shadovv a răspuns:

Adica sa ti faci curat la neuron.

| WhatheWow a răspuns:

Mai intai, o spalare de creier cu Biblia, dupa care o electrocutare cu 110 V pentru curatarea conexiunilor nervoase si putin otet sa-ti ajunga pana in maduva oaselor si cu un orgasm sanatos, ti-ai curatat si ultima pata de mizerie!

| M25M a răspuns (pentru WhatheWow):

You, sir, are my idol laughing
Genial raspunsul.

| EmaS a răspuns (pentru M25M):

Nu uita ca cine rade la urma rade mai bine!

| RAY a răspuns (pentru EmaS):

Nu trebuie sa radem niciodata de aproapele nostru

| EmaS a răspuns (pentru RAY):

Numai tu ai voie, nu?

| RAY a răspuns (pentru EmaS):

Nu, ieri la scoala radea cineva de mine, eu nu am ras cand acea persoana habar nu avea, in fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te droghezi

| lolium a răspuns:

Chestii referitoare la dozarea efortului intelectual, adoptarea unei alimentatii echilibrate,evitarea consumului de droguri, alcool, tutun, alternarea activitatilor fizice cu cele intelectuale, respectarea orelor de somn, etc

| AliveOne a răspuns:

Sa nu fumezi sa nu il poluezi

| Razvan_Oprinescu_1985 a răspuns:

1.sa nu fumezi.
2.sa nu bei.
3.sa dormi cel putin 8 ore
4.sa faci mult sport
5.sa mananci sanatos
6.sa nu te droghezi (ce-a mai importanta)

| Vladu_Alex_1998 a răspuns:

Pai alcoolul, cafeaua si ceaiul, heroina, tutunul, droguri (ex:marijuana)