| RAY a întrebat:

Care lucru ti-a provocat cea mai puternica suferinta?

mie iubirea
http://www.youtube.com/watch?v=pRrjt4htXlE

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Situatia in care m-am simtit in plus acolo unde candva eram totulhappy

| RAY explică (pentru 4b):

Asa e, asta regret cel mai mult ca ma simnteam in plus in viata ei

| 4b a răspuns (pentru RAY):

Te rog sa nu-mi mai dai funda...

| RAY explică (pentru 4b):

De ce din moment ce mi-a placut raspunsul tau, aia m-a durut ca eram in plus

| Sentinel a răspuns (pentru 4b):

Ce telenovelistic suna.

30 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dezamăgire și pierderea celor dragi.

| Flav a răspuns:

Atunci cand am dezamagit pe cineva f. drag, si ce-a fost mai rau, e c-a fost pe buna dreptate. M-am simtit jalnic, sa te uiti in ochii cuiva care te apreciaza, si sa-i vezi durerea din suflet.
Atunci, in clipele alea in care m-am simtit om de nimic, am inteles ca doare mai tare sa dezamagesti pe cineva, decat sa fii dezamagit pe cineva.

| Dumnezău a răspuns:

Lipsa cratimelor in creatia lui raymusic.Bine,si prostia accentuata, fara leac a semenilor mei, unde se adauga ipocrizia si starea vegetativa, apatica, a oamenilor.

| Inferno a răspuns (pentru Dumnezău):

Apatia este o reactie fireasca la starea jalnica in care ne aflam.

| Dumnezău a răspuns (pentru Inferno):

Ba nu, apatia reprezinta retragerea in neputinta.O fi jalnica lumea noastra in prezent, dar neputinta pune capac la ruina, nu trebuie negata, ci trebuie stimulata stare de "a putea". Apatia mai este si ignoranta.Nu e deloc fireasca.E nociva.

| mgtow a răspuns:

Si mie la fel, s-a terminat cu femeile in ziua de azi dar speranta e acolo in camion - autotren (imi spune cand il vad de fiecare data: inca putin tinere si totul va fi bine).

| mgtow a răspuns:

Pe toti i-au lovit slabiciunile dar ray iti zic: daca traiesti singur tot timpul vei muri mai repede din cauza inimi prin infarct stiai? E adevarat.

| RAY explică (pentru mgtow):

Nu stiam, daca imi iau o pisica mai mor?

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Nu iti poate inlocui durerea sufleteasca o pisica sau caine dar pana la urma la 60 si ceva de ani la ce ne mai trebuie viata pe pamant¿ Sa se ocupe cel de sus de noi si asa ne mai scapa de chinul batranetii.

| Hevnoraak a răspuns (pentru RAY):

Ai tendinţe sinucigaşe? Dacă da, atunci iţi spun că ori ce suferinţă ai avea fie ea fizică sau spirituală nu merit să te sinucizi.

| RAY explică (pentru Hevnoraak):

Nu am tendite de astea, daca nu am facut cand sufeream de ce sa o fac acum cand nu sufar? deci plac o fata dar asta e nu poti avea mereu ce isi doresti

| Inferno a răspuns:

Cand am realizat ca ignoranta si prostia sunt calitatile de baza ale cetatenilor.

| Inferno a răspuns:

"Nu-ti face griji, fa bani" Richard Carlson

| SaveTheNature a răspuns:

Cand am realizat cat de rai sunt majoritatea oamenilor.

| RAY explică (pentru SaveTheNature):

Din aia nu plangi nopti intregi, din aia nu se sinicide nimeni nu ai iubit niciodata?

| Inferno a răspuns (pentru SaveTheNature):

Rai pentru tine, buni pentru ei.

| adisuper a răspuns:

Păi,când văd cum suferă oameni lângă mine şi nu pot face nimic.Nu ştiu dacă şti cum e să vezi pe cienva că îţi moare în braţe şi nu poţi face nimic, sentimentul ăsta de neputinţă îl urăsc.

| Downfall a răspuns:

Dezămăgirea...faţă de mine, cei dragi, felul de a fi a unora...

| MariaFrumoasa1 a răspuns:

Mie,din pacate,
la fel:C

| Anonima264 a răspuns:

Minciuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foamea, coane...

| ZigZagMTFK a răspuns:

Mie moartea primului meu... animal rolling on the floor pe bune! rolling on the floor Iubirea. -.- am timp sunt tanar

| Stef0909 a răspuns:

Da si mie...

| Boss_Cornel_1991 a răspuns:

Mie iubirea si moarte primei mele pisici si minciuna
dar toate sunt trecaatoare si daca e careva singuri astept pe messenger cornelboss19@yahoo.com contactati-ma