| savin_paduraru a întrebat:

Care maimute sunt primate? Care sunt cele mai apropiate de om?

Răspuns Câştigător
| cristi a răspuns:

Emil, clar

14 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Toate maimutele sunt primate. Din cate stiu, cele mai inteligente maimute sunt cimpanzeii.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa acceptam ca Robert sa se poarte asa cu Cecilia.

| cristi a răspuns:

Daca tu ai avut dreptul la opinie, eu de ce n-as avea?>tu cu ce esti mai superior daca il jignesti pe robert? am vrut sa-ti demontrez ca esti un imatur care se tine de nimicuri. Suferi de inteligenta ta care este indoielnica spunandu-le tuturor " nu intelegi absolut nimic, mai citeste odata". ne-ai plictisit cu inteligenta ta sclipitoare si sunt satul de din astia ca tine.

| anonim a răspuns:

Robert laughing

| anonim a răspuns:

Cristi, esti papagal.nu stii decat sa repeti ceea ce spun altii, insa nu intelegi absolut nimic din ceea ce debitezi. daca am spus eu, trebuia sa vii cu ceva mai complex, insa de unde atata complexitate in gandire la tine? deja cer prea mult.
@robert, deja ai ajuns tarziu., am fost primul sic!

| anonim a răspuns:

@robert-sa inteleg ca te simti minunat in baobab si din aceasta cauza nu te ''scobori''? am sa-ti trimit un pachet cu banane sa-ti faci de treaba si sa nu mai ejaculezi prostii. rolling on the floor

| Dl.Inginer a răspuns:

Nu ma cobor la nivelul tau!

| Dl.Inginer a răspuns:

Nu ma mai cobor la nivelul tau, Emil!

| Dl.Inginer a răspuns:

Nu ma cobor la nivelul tau Emil, continua sa ma jignesti ca-ti sapi singur groapa! Noapte buna!

Shin
| Shin a răspuns:

Toate maimutele sunt primate! Din aceeasi categorie face parte si omul.
Numai bine, Shin.

| ioanaa a răspuns:

Urat din partea ta Robert, sa vb asa Ceciliei...

| ioanaa a răspuns:

Nu conteaza cum sunt Robert, ideea e ca niciuna nu te-a jignit direct si chiar daca o faceau. puteai fi finut si sa nu mai dai apa la moara.

| mikiscence a răspuns:

Ti-as da nume .niste prietene de-ale mele... dar din pacate nu le cunostilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrebarea cere mai multe maimute ma vad nevoita sa-l adaug si pe Davvid (n-am stiut niciodata daca-i cu 2 v, 2 d sau y).