| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt calitatile si defectele voastre? Care sunt calitatile cu care vati nascuti si care sunt cele pe care le-ati dobandit? Ce calitati nu aveti, dar v-ar placea sa le aveti? De ce defecte ati vrea sa scapati? Ce calitati apreciati la alte persoane?
Care este parerea voastra generala despre voi insiva? Cum va caracterizeaza prietenii, familia, cunocutii?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CinevaNou a răspuns:

Am dobandit majoritatea defectelor, mi se pare mai bine decat sa ma fi nascut cu ele. Dar daca stai sa te gandesti, chiar si cele dobandite, au fost predestinate din nastere prin codul genetic.
O calitate care as vrea sa o am e sa fiu saiyan sau macar shinigami. :)
https://www.youtube.com/watch?v=Ujpo9b8c9WY
https://www.youtube.com/watch?v=tGNgOvOHCc0

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incep de la coada la cap, tinand cont de teoria pestelui care se impute.
Parintii nu prea ma caracterizeaza, ei au doar idei fixe si majoritatea sunt asa cand vine vorba de odraslele lor.Pana la urma orice cioara isi lauda puii.
Cunoscutii, care dintre ei? astia mai apropiati sau cei care isi zic pe la colturi: "ah il stiu pe ala, l-am vazut de vreo cateva ori, stiu totul despre el". oare?
Ce pot spune, nu am cerut nimanui sa ma caracterizeze.Complimentele din mers si alte harfe, mi se par superficiale si trecatoare.Chiar n-am oprit pe nimeni special ca sa il fac sa-si spuna parerea sincera despre mine.

Hai lasa-i p-astia, ca abia asteptam sa ajung la parerile mele, pacat ca vrei doar una generala.
EU Sunt un ansamblu bine legat, care isi cauta tot timpul o vizuina mai buna, incercand sa nu deranjeze prea mult lasand urme precum melcii.

Nu vreau sa scap de defecte. Poate mai tarziu o sa se indragosteasca cineva orbeste de mine si trebuie am cat mai multe.Asta dupa zicala ca dragostea de cineva te face sa vezi calitati acolo unde exista defecte.