| LoVeIsLiFe a întrebat:

as vrea sa vad parerea voastra despre voi insiva!big grin adica cum va considerati voi insiva, sper ca ma intelegetibig grin

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Sunt consecvent si greu de influentat. Ma atasez usor de persoanele din jurul meu. Sunt capabil sa iubesc neconditionat si fara sa astept nimic in schimb. Sunt impulsiv si nu pot accepta schimbarea, chiar daca uneori aceasta poate fi un lucru bun. Sunt usor paranoic, ceea ce imi da o stare de nesiguranta de cele mai multe ori. Imi place sa ma las descoperit, desi nu sunt o carte deschisa ( cu exceptia intrebarii tale ). Nu am suficienta rabdare cu persoanele care nu sunt importante pentru mine. Am incredere in mine, insa sunt descurajat daca trebuie sa o arat cand sunt obligat. Imi place sa ii ajut pe cei care conteaza cu adevarat pentru mine. Sunt o persoana spirituala, cu momente de deplina rationalitate, luciditate. Cred ca oamenii se pot schimba, cred ca trebuie sa iertam si sa fim iertati, trebuie sa respecam si sa fim rasplatiti cu aceeasi moneda. Familia si prietenii apropiati sunt cei mai importanti pentru mine. Am amestecat ideile, dar le-am scris in ordinea in care mi-au venit in minte cand am reflectat putin la caracterul meu. Cred, de asemenea, ca prezentarea e simplista, deoarece toti suntem mult mai complecsi de atat.
Am o parere buna despre mine, sunt mandru de ce am ajuns, de modul in care am ajuns sa gandesc, desi mi-as dori ca uneori sa fiu mai puternic si sa ma pot controla mai usor.
Tabloul meu este usor in contradictie, asta pentru ca personalitatea mea e influentata mereu de starea in care ma aflu ( depinde cum ma trezesc dimineata laughing).
PS: In realitate, iubesc si sunt iubit!

6 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Pai.
In ceea ce priveste lucrurile simple, gen, calitati pe care le au multi oameni, sunt o fata sociabila, sincera, care ajuta pe toata lumea si e buna si cu cei ce ii fac rau, dar ca sa zic asa, ma integrez greu intre cei de varsta mea, uneori considerandu-ma o persoana mai matura decat ei, nu ma simt bine comportandu-ma ca si colegii mei.
Daca ajungi sa ma cunosti mai bine, sunt o persoana care sa sfaturi persoanelor de varsta ei, dar nu accepta sa i se spuna ce sa faca, oricat de bun ar fi lucrul respectiv.
Mereu ajung sa tin la persoane nepotrivite, iar pe cei ce tin la mine, nu ii apreciez. Cam stupid, stiu. Sunt o persoana destul de complicata, uneori nici eu nu ma inteleg. De multe ori trec de la bine la rau. Dar in fond, eu sunt multumita de mine, nu regret nimic cu toate ca nu sunt multi cei ce ma apreciaza. happy

| 211wasgnij a răspuns:

Urat, gras, mincinos, lenes, pasiv si cateodata si parsiv.

| LysaLysa a răspuns:

Eu ma consider... toate lucrurile URATE la un loc big grin! (adica urata, grasa etc...) Sincer.laughing

| DOGinthecartie a răspuns:

Ma consider o fata de treaba cu simtul umorului si pasionata de multe lucruri

| castronel a răspuns:

Un pic timid.

| candyy03 a răspuns:

Ma konsider o fata buna...doar ca prea credula.Insa stiu ca imi trece repede supararea.tongue