| Katakito a întrebat:

Sunt zodia pesti. Ce parere aveti despre aceasta zodie? happy
Nu ma deranjeaza daca imi scrieti si unele defecte ale acestei zodii. Eu am mai citit pe net despre calitati si defecte.Nu am toate defectele de aoclo.In fine, fiecare om e diferit. astept parerea voastra, calitati/defecte.Multumesc,dau funda pentru cel mai complet raspuns.

Răspuns Câştigător
| Syaaa a răspuns:

Calitatibig grin :
1.Sunt foarte intelegatori cu cei din jurlove struck
2.Ii ajuta cu mare placere pe ceilalti^^
3.Sunt foarte buni sfatuitorilove struck
4.Cei din aceasta zodie nu sunt critici, si trec cu vederea repedehappy
5.Sunt generosi si loiali.
6.Le pasa de tot ce se intampla in jurul lor si reusesc sa faca sa iasa totul bine in favoarea lor.
7.Au o vointa de fier.
8.Sunt foarte sensibili de aceea au inclinatii artistice ( spre muzica sau literatura)
Defecte: :-s
1.Sunt foarte deprimati.viziunea lor despre viata este una intunecata.
2. Poarta pica pe cei ce au noroc, deoarece ei cred ca au facut o alegere rea in viata.si atunci cand celuilalt ii merge mai bine se naste ura.
3.Se descurajeaza foarte repede.
4.Nu le place sa depuna prea mult efort, pe scurt sunt lenesi.
5.Se lasa in voia sortii.
6.Nu rezista in fata tentatiilorbig grin
Cam atatthinking Eu totusi cred ca cei din zodia pesti, sunt intr-un fel de balanta Aproape echilibrata. sunt foarte sensibili si vorbesc cu sufletul.iar despre gandirea intunecata. orika`rui om ii trece prin minte asa ceva la un moment dathappy.dar asta realizezi cu timpulhappy``! Sper ca te'am ajutat cu cevathinking bfta:*`!

| Katakito explică (pentru Syaaa):

Funda cu felicitari happy mersi mult! Deci sincer,toate defectelee pe care le-ai scris le am laughing) calitati ar fi mai multe decat ce ai scris,nu conteaza. Nu toate defectele le stiam, nu citisem nicaieri, dar cu ajutorul tau le-am descoperithee hee si nu stiam de ce sunt asa pesimist crying cu sensibilitatea perfect adevarat pun suflet in toate crying si imi cauzeaza din pacate. Inclinatii artistice le am: scriu poezii. Multumesc de ajutor!

| Syaaa a răspuns (pentru Katakito):

Ma bucur ca am reusit sa te ajut!happy

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna aiurea. pesti.

| Syaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si daca suna aiurea celaughing? ar trebui sa zica sunt zodia peste?rolling on the floor Sau care-i faza?straight face poate iti suna tie aiureaoh go on`!

| Katakito explică (pentru Syaaa):

Da asa e laughing mersi ca imi tii partea tongue :*

| Katakito explică (pentru Syaaa):

Ti-am lasat mesaj privat happy sper sa nu te superi big grin mi-ar placea sa mai vorbim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syaaa):

Pai asta-i parerea mea. Nu asta a cerut? Eu nu le am cu horoscopul si alte balarii din astea dar vad ca tu te pricepi si daca binevoiesti fa un pomelnic si pentru fecioara.

| Syaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da`cum imediathappy ma apuc acum oh go on si totusi.ce parere`i asta? "suna aiurea" straight face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syaaa):

O sa-ti zic dupa ce-mi dezvalui calitatile si defectele pe care le am.

| Syaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Las`o baltatongue`! Dai un Search Pe Googlebatting eyelashes``!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syaaa):

Mi-e lene si voiam sa profit de tine dar vad ca n-a mers. sad

| Syaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ehappy cine are noroc are, cine n-are chiar ca n-arelaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syaaa):

Noroc? Asta cred ca e specific pestilor.