| GulDan a întrebat:

Care sunt mancarurile modificate genetic?

8 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Mincaruri modificate genetic nu cred ca exista.Cel putin eu asa cred. Daca vorbim de genetica asta se aplica lumii vii si cum mincarea este deja moarta nu cred ca maiavemce modifica.Probabil ai vrut sa te refeeri laplante, la animale modificate genetic.Mai tot este modificat genetic, ca de om sau natura tot aia este.

| zurick a răspuns:

Cred ca orice poate fi modificat si-l mananci fara sa stii ce e in el.[in general legume si fructe ]

| Lizzu a răspuns:

Surprizabatting eyelashes TOATE.

| Lizzu a răspuns:

Si graul care e cultivat acum la noi este la fel modificat genetic, soiul acesta de grau nu exista in natura.

| Exilee a răspuns:

Ce frumoasa este genetica asta, nu-i asa?

Răspuns utilizator avertizat