| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de mult va avansa medicina în viitor? Cum se preconizează?

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Va avansa peste înțelegerile omului modern, cel din ziua de astăzi, asta dacă mai există civilizație umană în viitor. Un exemplu bun ar fi civilizațiile antice dispărute, sau speciile de animale care au dispărut complet. Omul poate dispărea ca specie datorită catastrofelor naturale sau artificiale, îți dai și tu seama care ar fi acestea. Aceste catastrofe ar putea fi cu sau fără intenție provocate.