| marius77 a întrebat:

Ce a fost mai intai, oul sau gaina?

Răspuns Câştigător
| MadnessCaffe a răspuns:

Oul! Poate in toti anii de evolutie s-a ajuns la oul din care a iesit gaina.Sa zicem ca erau numai pasari pradatoare (gen vulturi sau altceva) din care unul a depus un ou si din oul ala a iesit gaina laughing

18 răspunsuri:
| MeScorpion a răspuns:

Ma exaspereaza deja intrebarea asta ca ati pus-o de 100 de ori fiecare.
Gandeste-te un pic cine a fost intai tu sau mata?

| DorelSudoru a răspuns:

Dinozauri

| WR104 a răspuns:

Dinozaurul

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Primele au fost cele doua oua ale cocosului...

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Oul(nu cred ca a fost creat de dumnezeu)

| Triunghi a răspuns:

Oul, facut de Dumnezeu rolling on the floor

| lizzy01 a răspuns:

Gaina si partenerul ei, cocosul...oul trebuia sa vina de undeva nu, doar nu a cazut din cer? big grin

| braileanu a răspuns:

Gaina

| Alecssa a răspuns:

Oul

| Iubiţica95 a răspuns:

Gaina...doar ea a fost creata de Dumnezeu, mai apoi outzu' :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai întâi a fost oul, nu neapărat al găinii...

| QWERTYUIOP_4024 a răspuns:

MadnessCaffe, nu este adevarat, daca stai si te gandesti bine, :
...ou-gaina-ou-gaina-ou...
Adevarul este ca Dumnezeu a creat creatura, deci practic, trebuia sa vina de la ceva oul, este foarte logic, si in plus daca ai minte puteai sa-ti raspunzi si singur!

| NastaseAlina a răspuns:

Gaina si cocosul pentru.ca din toate dumnezeu a lasat cate doua perechi din fiecare specie pentru a se inmulti, deci gaina

| marius77 explică:

Toate raspunsurile au fost interesante (in afara de MeScorpion) mersi multwinking

| Anuska_8824 a răspuns:

K siguranta oul`!; x

| ade00 a răspuns:

Oul a fost intai.

| Martinii a răspuns:

Cocoshullaughing