| Aecnav a întrebat:

Ce a-ti alege intre Politehnica din Cluj -profil Mecatronica si Robotica sau Universitatea de Nord din Baia Mare- profil Inginerie Electronica si Telecomunicatii? Am intrat la ambele la buget si nu stiu pe care sa o aleg acum sad Tin sa precizez ca nu conteaza distanta, adica sa imi spuneti "unde ti-e mai aproape" sau ceva de genu, ma intereseaza doar care e mai buna, de la care as avea un viitor mai sigur.
Multumesc!

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Hai la Cluuuuuuuj! happy
Pe bune acum... nici nu există termen de comparaţie între Baia Mare şi Cluj la absolut niciun capitol.

Dacă vii la Cluj dau o berehee hee.

| Kosuchin a răspuns:

Ok, exista cumva un algoritm de auto-corectie in codul paginii?
Poate de aia e gresit "ati"? PE bune, "a-ti" vad in intrebare @_@!

| Birjaru a răspuns:

Hai la cj!

| Charai a răspuns:

Eu te-as sfatui sa ramai la Robotica, in Cluj. La ritmul in care se dezvolta tehnologiile astazi, cu Robotica ai avea mai mare viitor. Se castiga bine, e un domeniu interesant si cred ca ti-ar placea. Am prieteni la Poli, la profilul asta si din cate am vazut si auzit mi s-a parut un domeniu fascinant. Plus ca si Clujul ii un oras frumos, aspect care ii destul de important pentru viitoarea viata de student big grin (O zic din proprie experienta, ca si eu invat in Cluj tongue) Succes!