| anonim_4396 a întrebat:

Ce aiurea i sa ignori tocmai persoana pe care o iubesti nu-i asa? eu simt cai naspa

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Sa-ti spun ceva; Cind ai erectii puternice, incit sa ridici o galeata de nisip cu ea, nu cred ca o mai poti ignora.

| Monicaツ a răspuns:

Mie imi zici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai n-o mai ignora happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raymusic? vezi ce spune harciog? dar nu a specificat riscul; se poate rupe toarta galetii, si sa te loveasca erectia in frunte.au patit-o si altii.dar aveau cu ce. uite monica stie.tu ignori persoana iubita,ori din orgoliu care nu e bun, ori ai un surogat cu care sa inlocuiesti, apropo de sora lu stanga.si nici asta nu e chiar in regula.deci lasa orgoliul si nu mai ignora chemarea naturala.

| harciog a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo de sora lui stinga, eu cred ca e vorba doar de doua degete in cazul lui, inelarul si aratatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba, eu cam stiu ce vrei sa spui, dar imi dau seama doar dupa multe decriptari. Vezi ce faci cu postarile astea jenante ochiului, ca o s-o dai prost la un moment dat.
P.S. Sunt nea Stanga. Va vad oameni maturi. Ce tot aveti ba cu sora-mea? laughing