| Francy2000 a întrebat:

Ce animale sunt in...Amerrica?

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Asta-i intrebare de stiinta si filosofie? Scuza-ma, dar nu am auzit de "Amerrica". Sunt limitat cand vine vorba de cultura generala.

| MeScorpion a răspuns:

Boi si VACI cat vezi cu ochiul.

| carpediem a răspuns:

Sunt animale amerricane! Logic?

| dexro a răspuns:

Porci prin MC

| Furculingură a răspuns:

Se pare ca pentru unii google a fost inventat degeaba.

| Innovation a răspuns:

Sconcsul,bizonul,puma,coiotul,castorul,ratonul,ursul grizzly,ursul negru american(baribal), veveriţa cu fălci(chipmunk), cerbul de virginia

Răspuns utilizator avertizat
| Lolololalali a răspuns:

Sconcsul,bizonul,puma,coiotul,castorul,ratonul,ursul grizzly, ursul negru american(baribal), veveriţa cu fălci(chipmunk) etc.

Si toate animele domestice. laughing

| AndySchleck a răspuns:

America? te referi la continent sau la Statele unite ale Americi? Si ce fel de animale... ca asa sunt sute de animale... chiar si asa animalele specifice Statelor Unite sunt : veveritele zburatoare,ratoni,castori,armadillo (tatu), aligatori, crotali, sacali etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca MeScorpion vede doar cu un ochi laughing).

| 119908 a răspuns:

Ratonul,sconcsul,ratonul,bizonul,ursul grizzly,baribal,veveritele sburatoare, tatu, castor.