| Just1dream a întrebat:

Ce apreciati cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Dunnamite a răspuns:

Eu apreciez aprecierile!

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Un caracter frumos,sinceritatea,bunatatea,onestitatea,un om cu pricipii, respectul, dreptatea.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Energia pozitiva

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,apreciez omul luptatorwinkingcare are dreptate,respect, altruism, personalitate!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Idem Kronstadt + sinceritate si un suflet bland si bun!

| DianaScorpio a răspuns:

Respectul,dreptatea, oamenii cu principii, cam astea ar trebui sa fie de apreciat, nu crezi?

| Contrast a răspuns:

La oameni? Atitudinea...
In rest? Raportul calitate pret, si nu in ultimul rand...aspectul comercial!

| MoreTime a răspuns:

Gestul?

| esk9 a răspuns:

La aceasta intrebare toti o sa raspunda sinceritatea etc... Dar sa fim sinceri pe toata lumea intereseaza aspectul fizic cel mai mult happy iar apoi sinceritatea etc... Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curajul, pentru ca nu-l am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loialitatea, curajul, dreptatea, si simtul umorului.