| Lyndsey a întrebat:

Ce apreciati el mai mult la o fata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic, indiferenta ei de a nu fi cicalitoare cand ii zic sa ma lase impace si nu ma bate la cap aia imi place.

| Cruciuliță a răspuns:

Dar tu? Acum spune-ne si tu, te rugam!

| Lyndsey explică (pentru Cruciuliță):

Buna.In mare parte am si eu aceleasi "dorinte",sa le zic asa:frumusete,harnicie,sinceritate, incredere, rabdare si nu in ultimul rand inteligenta.E cam greu sa gasesti, insa, o persoana pe placul fiecaruia.Multumesc pentru raspuns.happy

| Cruciuliță a răspuns (pentru Lyndsey):

Pai da, trebuie sa fie, bineinteles tot ea, femeia, biata de ea, pana si "inteligenta", daca barbatii-s niste tantalai laughing laughing laughing
Mersi si eu!
PS apropo, cat e de faina, tot la cratita ajunge rolling on the floor exemplu e navasta-mea rolling on the floor

| Azµre a răspuns:

Sinceritatea
Increderea
Respectul

| Sindy02Marty a răspuns:

Buna.Cel mai mult apreciez la o fata:
Harnicia,
Sinceritatea,
Increderea,
Sper ca te-am ajutat

| Cruciuliță a răspuns (pentru Sindy02Marty):

Asa-i măi, harnicia! Asa trebuie sa fie o fata. Harnica si gospodina! Sa-i placa curatenia, sa observe suferinta aproapelui si sa-i sara in ajutor, sa fie curata si ingrijita. Si da, o persoana de incredere pe care sa te poti baza. Si sa fie sensibila la frumos si totodata o tipa dura care sa tina in piept viata. Asta e parerea mea.

| k1NNNdeR a răspuns:

Apreciez mult inteligenta sinceritatea si faptul ca poate sa ma inteleaga indiferent de context si starea pe care o am.

| nextop a răspuns:

Frumuseatea
Bunul simt
/increderea
Sinceritatea
Si nu in ultimul rand ca esteo fata!rolling on the floor