| Psihiatra a întrebat:

Ce apreciati cel mai mult la o fata?

Răspuns Câştigător
| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Eu as zice ca cel mai mult imi place la o fata ca este draguta,sincera,rafinata,harica, nefitzoasa...

Cel mai mult urasc fetele care se sparg cu machiajele lor si cand le aud ca vorbesc,, Fata mi-am luat machiaj de 50 lei,, sau ma rog estea cu basini pe cap.

4 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Buna. Sunt baiat si ce apreciez la o fata este, sa aiba forme sa nu fie grasa, sa fie iubitoare, sa nu fie mincinoasa happy.
Succes.
Ciaowinking

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Fizicul - linia corpului, formele pline, perfectiunea fetei,linia parului
Comportamentul - sa fie vesela, prietenoasa, deschisa

| Yell0w a răspuns:

LullakryeAngel waaa.ma gandeam eu ca esti lesbyrolling on the floor

| Andreeaa29 a răspuns:

Am un prieten si zice ca ii place corpul fetelor...Tu fi insuti.imbracate destul de fain, nu te machia inca, fi sincera si ai incredere in tine.multa bafta:* fundabatting eyelashes?