| Mariinaaa a întrebat:

Ce atlas de anatomie imi recomandati? (Unul care sa contina si informatii, intrebari etc).

Răspuns Câştigător
| RR2x a răspuns:

Ti l-as recomanda pe acesta insa trebuie sa cunosti anatomia la nivel mediu inainte de a-l aprofunda, deoarece este folosit de studentii de la medicina si-ti va fi mult mai usor.

https://www.callisto.ro/......ine--i6772

De asemenea daca vrei sa aprofundezi anatomia si cunosti limba engleza ai putea sa te uiti la urmatoarele canale pe Youtube:
Armando Hasudungan
Neela Bakore
Dr Jhon Campbell
Dr Najeeb
O sa-ti fie ceva mai utile decat un atlas.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu in locul tău as merge la cea mai mare librărie din oraș și as pune întrebarea asta lucrătorilor de acolo. Ei îți vor arata toate atlasele pe care le au. Dacă vei fi mulțumită de vreunul îl poți cumpăra; dacă nu, mai cauți.