| petriinna a întrebat:

Care este cel mai bun atlas de anatomie pentru facultatea de medicina?

Ce ziceti de McMinn?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din experienta mea, Netter este cel mai bun. Dar McMinn este un atlas frumos si suficient pentru studenti.

| petriinna explică (pentru Brigaela):

Multumesc pentru raspuns. L-am gasit pe linkul http://www.scribd.com/......a-a-Treia. Este bun? Cum sta treaba cu editia? Acesta este editia a3a.

| Brigaela a răspuns (pentru petriinna):

Exista editia a cincea de cumparat, fiindca cel de pe scribd este furat. ca editie nu prea conteaza, diferentele sunt mici, doar ca un viitor medic nu ar trebui sa foloseasca carti furate

| petriinna explică (pentru Brigaela):

Abia am trecut in clasa a9a. O sa-mi cumpar eu unul mai incolo big grin.