| madonica a întrebat:

Ce calitati(defecte) aveti fata de prietena cea mai buna(dupa caz)?

Răspuns Câştigător
| ioana17bebe a răspuns:

Am un defect... fata de prietene...sunt prea sincera si prea ma atasez de ele.ata nu e bine.

3 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu am prietena cea mai buna, dar am prieten cel mai bun. Suntem total diferiti, nu avem nimic in comun. Are defectele pe care le urasc cel mai mult si de aia e cel mai bun prieten al meu. Dar evident, sunt compensate de modul de a fi protejata si inteleasa!smug

| ioanaa a răspuns:

Mi-a zis ca o deranjeaza ca nu ii zic tot timpul cand ma supara cu ceva (ma refer la lucruri marunte) si ca las de la mine. Suntem prietene de doi ani si stam impreuna din octombrie. Nu ne-am certat serios niciodata si sincer, nu stiu ce m-as fi facut fara ea in multe situatii.

| JustMeFlory a răspuns:

Pai...am inceput sa petrec mai putin timp cu ea din cauza prietenului, si nu ii zic tot ce am pe suflet.in schimb ea vorbeste ff mult, eu sunt o ascultatoare buna si ii dau sfaturi cand are probleme.