| AvalohAlyn a întrebat:

Ce credeți că contează cel mai mult în viața?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Dumnezeu contează!

4 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Sănătatea

| Wr3nch a răspuns:

Sa fi fericit cu ce ai.

| TheWolfOficial1 a răspuns:

Sa traim cat de bine putem si sa luptam pentru ceea ce ne dorim. Dar difera de la individ la individ. Pentru mine ar conta ceva mai mult, pentru tine altceva.

| FreddieM a răspuns:

Momentul prezent. Intotdeauna, pentru ca orice decizie, actiune, fapta luata sau facut ACUM e fundamentala, indiferent care este ea. Chiar daca iti propui sa iei o decizie importanta maine, tot in momentul ACUM o vei lua, caci nu e garantat ca ceea ce ai gandit ieri a ramas absolut nealterat pana in acest moment.
Si noi azi traim o consecinta a ceea ce am decis si facut ieri, tocmai aici e confuzia, consideram ca ce avem in mana lucruri importante, dar daca nu exista punctul zero de unde sa pleci, adica fara momentul ACUM nimic nu s-ar intampla.
Scuze daca nu e prea clar, ma rog sa intelegi esenta. Pace