| Aby123 a întrebat:

Ce credeți că e asta?

https://imgur.com/a/dlVDDel

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Daca nu este o pasare si nici un avion, atunci da impresia de OZN. Posibil sa fi surprins ceva desprins din teoriile conspiratiei happy.

| Dandinelle a răspuns (pentru Celcestietot):

Daca nu e pasare sau avion atunci e Superman big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru Dandinelle):

De fapt, seamănă mai mult cu lumina care este proiectată pe cer de acel reflector pentru a-l chema pe Batman, doar că nu se vede bine forma de liliac laughing.

| mudokins78 a răspuns:

Pare sigla de la Ubisoft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Ozn, eu am prins odata o fantoma intr-o poza

| Andrei200202 a răspuns:

Este pusă peste fotografia cu cerul întunecat. se vede

| Andrei200202 a răspuns (pentru Andrei200202):

Adică lol, poza e asa proasta din punct de vedere calitativ, si obiectul se distinge atât de bine

| Aby123 explică (pentru Andrei200202):

E făcută de mine, nici de cum editată, bezna totală afară și doar acea lumină, camera de la Samsung S10+.

| florin926481f a răspuns:

Sigur nu e editata poza?
Daca nu e editata e cam ciudat ca aia nu e luna si se distinge mult prea bine