| FiicaluiDumnezeuAtotputernicul a întrebat:

Ce credeti ca simte barbati atei care li se face blowjob cu pirsing? da fetele? FUNDA SI ARGUMENTE CLARE!

Răspuns Câştigător
| tecurex a răspuns:

Fratilor nu conteaza cum o scris tipu intrebarea
a facut asta pentru a ne mai amuza un pic
nu-mi vine sa cred ce penebili sunteti corectandul nu mai fiti asa seriosi ditratzi-va antipaticilor

20 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ok, cu întrebarea asta ai demonstrat în clar că eşti un troll.
Felicitări, chiar mi-a trebuit ceva să mă prind.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Oricare ai fi în spatele acestui nickname, află de la mine că eşti cel mai frustrat om şi cel mai idiot troll din istoria trollerilor.
Ai nevoie de argumente la ceea ce am spus? Citeşte-ţi postările!

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Intrebarea va fi suspendatayawn

Barbati simte foarte placere.winking
Sau ii **** la aparat. Da. oare ce simte fetele: -?

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Intrebarea va fi suspendatayawn

Barbati simte foarte placere.winking

Sau ii **** la aparat. Da. oare ce simte fetele: -?

| Polaris a răspuns:

@mada - Milostiva mă-tii ce eşti.

| corasa a răspuns:

Failtroll is fail

greece12
| greece12 a răspuns:

Blowjob,piercing,limba romana varza...
Marioaro, te reciclezi la vreo manastire de taici?

| PetreConstanta a răspuns:

Ce treaba are faptul ca este ateu cu ce spui tu sa-si puna Chiar nu te inteleg

| TeoPT a răspuns:

Iar te ei de ErotiqueConseils? straight face

Chiar conteaza cine e ateu, cine nu e, cine are pearcing, cine n-are? Eu zic ca important e sa nu lasi impresia ca esti agramat, incult, prost facut gramada. In cazul tau, proasta. Pune mana si invata sa scrii, sa nu te mai frece pe tine cine e ateu si cine nu laughing
Bafta

| Jeremy1 a răspuns:

Si spunea ca nu stie nicio boaba de engleza, dar prefera sa spuna "blowjob" in loc de "sex oral".

CE FACI, BRE? TE DECONSPIRI?

| Azazel_2358 a răspuns:

laughinglaughingSunte speciali atei astia...ohh.cred ca o sa port si eu un tricou pe care scriu ca sunt ateu poate imi face si mie cineva un blowlaughing
ARGUMENTE CLARElaughingPoi intrabate ce simt fetele ca isi pun cercel in p***alaughing

| wolfy911 a răspuns:

In primul rand ai mancat un 'i', in al doilea rand cum adica barbatii atei, si in al treilea rand tu stii ce inseamna ateu?

| tecurex a răspuns:

In mod normal ar trebui sa simti placere in ambele cazuri acum depide ca daca pircingu e pa organ o sa doara in ambele cazuriwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Riluris a răspuns:

Bine ca blowjob e scris corect...dar celalalte cuvinte in romana sunt total anapoda!

| AnnnaMarrria a răspuns:

Eu nu stiu ce SIMTE barbati si femeilii care face acest lucru straight face
Cati ani ai>
Tu de ce nu scriiii...corect pot zice...ca toata lumea?!
1) ca simt!
2) barbatii(cu 2 de i pentru ca e la plural)
pentru mine...ca stiu ca nu ma iubesti...dar ia mai du-te pe la clasa | sa vezi ca si aia de 6-7 ani vorbesc pardon vorbeste laughing mai bine ca tine!
Mai pute si tu mana pe abecedar in puta noastra!

| Y3aaHH a răspuns:

Ee, nu cred ca pe om il bate limba romana in asemenea hal laughing)) cred ca a fost doar o glumita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

So passes the 4th day of trolling. Alas, again unsuccessful! Hopefully, the last!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o poza cu tine.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Te-ai identificat?