| Ododododo a întrebat:

Ce credeti despre explozia solara din aceasta seara nu stiu imi este cam frica dar ce credeti despre explozie tot sunt curios

Răspuns Câştigător
| Bendes a răspuns:

Peste cateva momente telecomunicatile vor muri temporar sa speram ca si scolile vor face asta la fel dar PERMANENT! rolling on the floor Eh ce sa zic la fiecare post TV unu zice asa altu asa nu mai stii ce sa crezi dar fenomenul e adevarat deoarece animalele au cam luat-o razna si asta e un semn, sa nu va fie frica nu da dumnezeu asa ceva eu asa cred acu depinde de voi...

11 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

1. nu cred ca este adevarat si nici ca informatia vine de la nasa si 2. nu stau sa-mi bat capul cu prostii venite de la niste cretinoizi din televiziunea asta plina de falsi si mincinosi.

| GyeBaek a răspuns:

Stai linistit nu patesti nimic.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Exploziile solare au loc la fiecare 11 ani si afecteaza radio\telecomunicatiile, deci ceva obisnuit insa o buna politica mondiala de a ne distrage atentia de la adevaratele probleme

| Șosețică a răspuns:

Nu stiu...chiar nu stiu.deci intr'un fel cred si in altul nu...8-( dar deja ma dispera astia cu NASA ba ca e o gaura neagra ba ca e explozie solare off

| bebelusa_9541 a răspuns:

Pai...eu cred ca e o minciunik ...nu cred ca ne afecteaza! insa daca asa e sunt sigura ca o sa treacatongue

| adutzadragutza a răspuns:

E o explozie solara in seara asta :-o:-o:-o:-o:-o:-o nu stiam mersi ca mi-ai zis happy

| jolidon a răspuns:

Pai o fi nu o fi...acum intrebarea e: maine mergem la scoala sau nu?laughing adica e totusi un pericol...de la mine de acasa si pana la scoala ma expun pentru 10 minute.batting eyelashes

| PinkTerror a răspuns:

Va fi explozie solara azi?rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la ce ora o sa fie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar cred in asa ceva pentru ca la scoala mea toata clasa e afectata ii doare capul si mai multe chestii ba chiar si eu am patit asa ceva.

| DyTz@ a răspuns:

Nu exista.Nu trebuie saiti fie frica de tot ce vezi sau auzi