| AvalohAlyn a întrebat:

Ce domenii iti plac, ce pasiuni ai? Ce-ti place sa faci in viata?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Imi place religia si tot ce tine de Dumnezeu.Stiinta si filosofia,psihologia,matematica. Iubesc natura,tot ce este frumos,imi place sa ma implic in diverse activitati sociale care ma fac sa ma simt utila,imi place sa consiliez oameni care au trecut prin diferite incercari ale vietii,sa ofer un zambet, o mangaiere, o vorba de incurajare.Imi place sa conduc masina,sa zbor cu avionul sa cunosc locuri noi,oameni noi, alte culturi, alte religii.Mi-ar place sa pot sa vizitez Ierusalimul.

| Igor1996 a răspuns (pentru EmaS):

Iubesc natura si tot ce-i frumos, să privesc filme la televizor.

25 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Imi place sa experimentez si sa fac multe, in viata. (Atat timp cat sunt sanatoasa si sunt in viata!) Ceea ce-mi place vizavi de domenii, (le-)am explicat tocmai aici: - la intrebarea Emei- http://www.tpu.ro/......riente-te/

Pasiuni: - sa citesc, sa gatesc, sa cant, sa pictez, sa navighez pe internet/sa joc sah, sa calatoresc (la maxim am spus!) si sa inot.

| Hombre a răspuns:

Domeniul principal,- îmbârligaturi,- pasiuni, sa bag bete-n roate si cel mai mult imi place sa frec menta.

| AvalohAlyn explică:

Va multumesc celor care au raspuns si vor raspunde serios.Nu conteaza ca a mai fost pusa, nu conteaza ca nu e de ajutor reciproc.Aici se pot pune intrebari si pentru conversatii si pentru a face cunostinta si de curiozitate.Dar unora le place sa abereze(Raducutzu, daudeprosti bla bla bla)

| AvalohAlyn explică:

V-as da fundita la toti pentru raspunsurile frumoase dar nu se poate din pacatecrying

| cristi202 a răspuns:

Multe. Chiar f multe. Am sa amintesc aici doar citeva: decoratiuni si amenajari interioare (in domeniul asta si lucrez), desen, pictura, inot, volei, ciclism, calculatoare, internet, descoperiri stiintifice, fizica, astronomie, religie si multe altele. Imi place sa creez, sa fac ceva concret cu mina mea (ultimul lucru a fost un scaun balansoar), sa simt ca nu trec pe degeaba prin aceasta lume.

| FucktheSystem a răspuns:

Întrebarea asta a mai fost pusă odată acum vreo 2 zile dar fie :
Muzica,desenatul,cititul, istoria, oamenii...
De data asta am răspuns mai pe scurt.

| Necrophagist a răspuns:

Ontologia,estetica,tradiţionalismul radical,jazzul,metalul,expresionismul,cafeaua tare etc.Îmi place să privesc lebedele trecând,să desenez pe praf,să urmăresc furnicile şi să vorbesc cu nepotu-meu despre daci or să ne gândim amândoi ce sunete se aud noaptea.Îmi mai place să îmi văd fericirea renăscând din suferinţă,îmi place să înţeleg infinitatea în finit,îmi place aerul persifiant, scârţâitul podelei, mirosul de ploaie şi sunetul tăcerii.

| Bunny a răspuns:

Ca domenii imi plac multe.In general mi-a placut diversitatea.Cateva domenii ar fi: domeniul medicinei, legislatiei, arheologiei, artei, hipnozei etc.
Ca pasiuni : sunt foarte pasionata de sporturile extreme in general(in general sunt dependenta de adrenalina), de sporturile de iarna, voluntariatul, natura, animalele(in general cele salbatice), calatoritul prin toata lumea descoperind mereu lucruri noi, muzica de calitate, acrobatiile de circ, gimnastica, design'ul, filmele de actiune(in special cele istorice si de razboi) etc.
In viata imi place sa fac cate putin din fiecare(in limita posibilitatilor).Imi place sa incerc mereu ceva nou si sa nu ma limitez la un domeniu, o pasiune sau o posibilitate.Imi asum foarte multe riscuri in general.happy

| bambi12313 a răspuns:

In primul rand sa fiu langa persoana pe care o iubesc cel mai mult, sa incerc sa am o medie destul de mare pentru a intra la un liceu bun, sa termin liceul sa dau la Drept sau sa incerc la Academie, sa am un serviuciu bun, sa ma casatoresc sa am copii sa fiu fericita, sanatoasa si fara griji toata viata

| Teo a răspuns:

Muzica si actoria.Pasiunea mea este sa cant ori de cate ori am ocazia.Nu stiu poate in viitor una din pasiunile astea sau chiar amandoua poate vor deveni ceva mai serios.big grin

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Hmm. thinking
Destul de multe.
Imi place sa ma plimb, sa fac poze, sa stau pe mess, sa ascult muzica, sa dansez, sa calatoresc, sa ajut oamenii, sa cunosc oameni noi.

| raluca0306 a răspuns:

Hei happy imi place sa stau afara cu prietenii,sa povestim,sa radem,imi place sa ma uit l filme,sa ma dau cu bicicleta,cu rolele, sa alerg, sa ma plimb in natura si imi place foarte mult sa stau la munte love struck si cred ca mai sunt multe.
dar tu? happy

| Enna90 a răspuns:

Domenii : muzica
pasiuni : muzica, sport, animale, pictura, desen... ( is mai multe )
imi place sa vizitez locuri noi, oameni noi, diferite atractii turistice happy Tie ce-ti place? kiss

| GMVBOSS a răspuns:

Domenii: fizica, astronomie, anatomie.
Pasiuni: masini, judo.
In viata: sa ma distrez, sa invat, sa imi fac amici, sa stau cu prietenii adevarati

| Troll a răspuns:

Sa ma plimb pe forumuri si sa le zic la altii ca nu in stare sa nimereasca o categorie cand scriu o intrebare sau ca pun intrebari care nu au nici un rost pe un site de ajutor reciproc.

| Sellena_4766 a răspuns:

1.Designer interior
2.Designer vestimentar
3.Organizator(concerte,evenimente etc.)
Pasiuni:muzica.

| Angelina_5144 a răspuns:

Imi place literatura,si, deasemeana, imi plac baietii draguti inteligenti si intelegatori.Imi place adrenalina, condusul masinii si sarirea cu parasuta.Scopul meu e sa-i fac pe ceilalti fericiti

| Roxxu13 a răspuns:

Imi place sa cant, sa dansez, sa desenez, sa ma distrez. Nu sunt eu cea mai priceputa, dar fac asta din motivul de a ma distra. Si atat love struck

| usdhudshcdushuds a răspuns:

La prima intrebare:Muzica
A2a intrebare:imi place sa ma distrez.nu avem decat o viata si merita sa o traim cum credem noi ca e mai bine happy

| mjr2011 a răspuns:

Imi place sa desenez si sa scriu romane SF.Imi place si sa cant dar nu e chiar o pasiune.Imi place sa creez lucruri.Imi place mult sa joc ping-pong si sa merg cu bicicleta si...cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Web developing și design. Mai mult developing-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domenii.naspa! ca un subiect tabu pentru minelaughing
cate ceva din fiecare, cu accent pe lucrurile ce ma atrag pe moment(accent pasager) si pe cele la care ma pricep.
ce-mi place sa fac? uuu...imi place sa stau treaza(as creea pastila" antisomn") si sa-mi gasesc ocupatie. dupa, se repeta firul, doar ca intervin lucruri legate de scoala, prieteni etc
interesant, nu? despre mine sa tot scrii!

| Raducutzu_1112 a răspuns:

Mane in primul rand nu mai pune intrebari din astea cda vezi ca nu raspunde nimeni si ce te doare capul ce fac eu in viata?

| alex_9911 a răspuns:

Sa fiu un om cu se cade