| anonim_4396 a întrebat:

Ce pasiuni/hobbyuri/atractii aveți?
Ce domenii va atrag?
Eu:Medicina,astronomia,astrologia, politica, istoria, fotbalul, religia, jocurile online de management fotbalistic unde am echipa FC Alinborger Galați în ManagerZone, spiritualitatea si ezoterismul/misterele/teoria conspiratiei, istoria și transportul în comun adică autobuzele/microbuzele/tramvaiele si trenurile și domeniul care l-am citit/studiat si cercetat de mic adica subiectul posibilitatii existentei vieții după moarte și speranța în asa ceva, în viata de apoi, viata după viata cum o mai numește dr.Raymond Moody, pionierul în domeniul fenomenelor NDE

Dar voi?

Catre ce domenii aveți atracții în viata asta?

Ce chestii va plac?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din lista ta, imi plac si mie modelele vechi folosite in transportul in comun; trenurile si mai ales autobuzele romanesti. Chiar acum cateva minute vorbeam despre Roman 111. Am facut cateva excursii cu unul bine intretinut, cand eram mic. Am apucat sa merg si cu Dac 112, care era o idee mai modern. Asta fiind in perioada 2000-2004, cand autobuzele erau inca in functiune. Au disparut pana prin 2010, fiind inlocuite de SH-uri straine, mult mai performante.

3 răspunsuri:
| Celdrept a răspuns:

Cântat,fotbal,ping pong, psihologia și medicina dar nu prea mai citesc despre medicina.

| ALM2000RO a răspuns:

Hobby-urile mele sunt: cititul (literatură, cărți motivaționale, cărți de istorie și de filosofie), mâncatul, să joc șah, să mă documentez despre toate cele, să joc Forge of Empires happy

| explorandromania a răspuns:

Iubesc calatoriile. In ultimul timp am realizat ca daca vizitez Romania imi permit mai multe excursii. Imi place de asemenea sa citesc diverse carti (beletristica si dezvoltare personala in principiu) si sa documentez pe blog calatoriile mele. Ps. Ultimul articol scris de mine: https://explorandromania.blog/......ighisoara/