| YTBDrawingBase a întrebat:

Ce este energia negativa al uniu animal? ex: pisica neagrastraight face

4 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Negativ poate fi doar faptul ca am asociat mental pisica cu un eveniment neplacut.

| carminaburana43 a răspuns:

Animalele nu au energie negativa. Exista doar oameni cu superstitii care presupun lucruri si aceste presupuneri negativ superstitioase le face sa pateasca lucruri.Animalele nu au nici o vina.

| Adyr0 a răspuns:

Ce-ai cu saraca mata? Esti rasist cumva? Daca-i neagra asta insemna ca-i rea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este energie negativa, ci doar imaginatia oamenilor. Astea sunt superstitii absurde.