| ana_8326 a întrebat:

Ce inseamna daca in vis esti insarcinata?
Dar cand vezi pomnite de padure (precizez ca locul in care am vazut pomnitele in vis il stiu, si chiar exista pomnite acolo)

ps: as vrea sa'mi raspunda cei priceputi la visuri, pentru ca nu am aflat pe google, deci cum am spus nu vreau parerea voastra, vreau raspuns sigur de la cei care se pricep.

:dau nefolositor si stupid celor care cersesc

Răspuns Câştigător
| DianaScorpio a răspuns:

Intra aici http://www.cevisez.ro/ si cauta la litera corespunzatoare. Cauta ori la c copil, ori la i insarcinata, ori la g gravida, cauta la p padure, etc.

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ana dixit: "as vrea sa'mi raspunda cei priceputi la visuri".
Circumstanţe:
1. Nu există oameni pricepuţi la visuri.
2. Niciun vis nu are nicio semnificaţie în viaţa reală
Concluzie: Nimeni nu poate să-ţi spună (fără să te mintă) că visul tău înseamnă ceva cu vreo legătură sau semnificaţie de vreun fel în viaţa reală.

Salam alecum.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ştiu ce înseamnă pentru că nu-s pricepută la visuri. Fundă?

| Flav a răspuns:

Tocmai mi s-a infiripat un vis cu tine.

| BigBang a răspuns:

"vreau raspuns sigur de la cei care se pricep"; Adica tu imi ceri sa te mint! Chiar te astepti sa iti raspunda cineva la modul serios, referitor la intrebarea pusa de tine?
E doar un vis, superstitioaso.salut

| ana_8326 explică:

Salamior : De ce raspunzi? Esti chiar asa de prost incat sa nu sti ce este un vis?
Si pentru ceilalti care mi'aiti spus ca nu exita un raspuns sigur.
Vrioam doar sa stiu semnificatia cuvinteleor din vis, nu ma asteptam sa'mi raspunda experti, pentru ca nu exista!
Deci cum v-am spus vroiam doar o semnificatie nu cum ar fi (poate iti plac pomnitele, eu cred ca de aia ai visat)
Nu vroiam nici un "poate", vroiam doar semnificatia, sper ca m-am facut inteleasa.
Si cum am scris daca nu stiti nu raspundeti!