| amo a întrebat:

Credeti ca visurile pot deveni realitate? Pentru ca mie mi s-a intamplat mai des... ce inseamna asta?

funda pentru un raspuns credibil dupa parerea voastra, va rog fara informatii in google despre visuri...

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Pai... visele pot fii si niste previziuni, mamei i s-au aratat multe vise de-alungul vietii si crede-ma ca fiecare a avut o semnificatie.
Deci in concluzie unele vise chiar pot deveni realitate, nimic nu este imposibil nici macar visele happy
SUCCES SI SPER SA AI CELE MAI FRUMOASE VISE happy

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am sa revin la raspunsul la intrebare cand o sa devina macar un singur vis realitate
P. S:Sper ca nu ala de aseara ca era cu unu cu drujba in manaworried

| LuckyboyRO a răspuns:

Nu stiu ca si mie mi se intampla uneori sa stau asa vreo 1 min si sa vizes cu ochii deschisi, iar dupa vreo cateva saptamani sa mi se intample

| bubu16 a răspuns:

Visele

| Guliutsu a răspuns:

Salut. Mie mi s-a intimplat sa visez ce avea sa se intimple peste o saptamina.Eram uimita de ce mi se intimpla.char iti spun, am visat un baiat pe care inca nu-l stiam, chiar daca nu era exact la fata, dar numele l-am retinut, si in vis si inrealitate il chema Dima.Asa ca eu cred, chiar cred.Numai bine!