| And53879 a întrebat:

Ce înseamnă dacă visezi că tatăl meu vitreg mă taie cu cuțitul de 4 ori pe spate și mama vede dar îi zice să continue?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Inseamna ca esti o persoana rea si trebuie sa ti se aplice o corectie laughing asta pentru ca ambii parinti se pare in visul tau au fost de acord.

Deci cauta sa fii baiat cuminte, ascultator, sa faci chestii bune, nu-ti supara parintii, ar putea sa iei bataie, pentru ca visul ala asta arata, in curand o sa o iei pe cocoasa, cine stie ce chestii naspa ai facut, ori urmeaza sa faci.
Visul ala este un fel de avertizare, citeodata poti repara si sa nu se intimple, alteori e tirziu si urmeaza sa primesti laughing

| lpavel a răspuns:

Babele ar zice ca se schimba vremea dar eu iti zic ca nu prea iti place de tatal tau vitreg de aceea ai tot felul de vise cu el dar tine minte, de la vis si pana la realitate e o diferenta infinita, asa ceva nu se va intampla niciodata!