| Lizzu a întrebat:

--Ce lucruri ati schimba in lume daca ati detine puterea absoluta?--

67 răspunsuri:
| catalinaeu a răspuns:

Toti hotii din Romania sa suporte chinuri groaznice si cei care cred ca sunt cei mai tari si batjocuresc pe toata lumea sa fie "aranjati" putin de toata lumea big grin

| eliaclodia a răspuns:

Raspunsul tau aici...Nu detin eu puterea absoluta. M-am intrebat si eu ce anume ar fi absolut. Acum ma gandesc ca puterea absoluta, magica si infinita, e armonia universului. Insa oamenii se cam opun rezultatului puterii, adica armoniei, se revolta sau gresesc din ignoranta sau mai e si fatidicul. O strica pe undeva, dar ea se repara iar si ea. Am sentimentul ca o parte din puterea absoluta o detine soarele. Pare ca sistemul nostru solar are din puterea absoluta prin soare. Non stop manifesta punerea in armonie a lucrurilor si dezvoltarea lor armonioasa.Cand ar aparea fatidicul? Daca soarele ar fi obosit probabil ca din cauza puterii slabite ar fi si scapari? Nu stiu ce e fatidicul, pentru ca mi-e prea frica de cuvantul acesta.

| Lizzu explică (pentru catalinaeu):

Ar fi o idee sa stiiwinking

| catalinaeu a răspuns (pentru Lizzu):

Am zis pur si simplu ce am gandit rolling on the floor)

| Lizzu explică (pentru catalinaeu):

Foarte bine happy

| agoodfriend a răspuns:

As curata lumea de prosti

| sensualus a răspuns:

Netuhappy