| adelfinul a întrebat:

Ce parere aveti de iarna din acest an, manifestata pe continentul Europei si cel al Americii de Nord.Este un semn ca incetineste viteza curentului Oceanului Atlantic(Gulfstream)?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Cam toate fenomenele de pe aceasta planeta sunt pe dos in zilele noastre.Ne apropiem rapid de o modificare majora de clima, remodelarea pamantului. S-a intamplat in trecut, se intampla acum si ciclul continuá.
Cineva stie mult mai multe ca noi, secretul e bine pastrat.Ca de obicei milioane de oameni vor plati pretul puteri.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Global warming, my ass!

| remus a răspuns:

Nici vorba, sunt minciuni, manipulari si sustragerea de la adevaratele pericole ce ne pasc, zi de zi, ca experiente cu vaccinuri, cutremure, inundatii, furtuni, dezastre asa zise naturale... toate provocate de mana marilor puteri.