| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de vampiri si vampirism energetic? Motivati-va raspunsul

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

@AnnaFunckyGirl, da, sunt convinsa ca ai dreptate, am avut aceeasi problema cu un coleg de birou.

8 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Din ce am citit si experimentat, vampirismul energetic exista. Vampir energetic poate fi un om care se plange, poate fi un om care vorbeste prea mult, pe scurt un om care simti ca te oboseste...da si tu un search pe google pentru mai multe detalii.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nyx adevaratii vampiri energetici sunt cei care iti absorb energia.mi-a facut cineva asa fixindu-ma cu privirea, dupa, ma simteam slabita

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Alessiandra de ce nu crezi?

| DracusorImpielitat a răspuns:

Vampirism energetic = deochi, am citit intr-o revista. vampiri, nu cred, ca doar Vlad dracula nu sorbea din sangele lu' tacsu.

| Nymphetamine a răspuns:

Nu cred in vampirii,doar in cei energetici pentru ca matusa mea e. laughing Si vorbesc serios,cand e prin apropiere ma agit ca un pepsi, n-am stare, fac ture.

| icsulescu_9871 a răspuns:

Nu există.
Eu sunt de părere că dacă un anume fenomen, lucru nu a fost demonstrat că există, atunci nu există happy.

| zentarim a răspuns:

Vampirii sunt penibili, tot ce stiu sa faca in viata este sa suga, fie aia reali, fie aia energetici! Aia energetici sug multe: elan, chef, buna dispozitie, incredere, pana si P***!

| Aſεςsą a răspuns:

Nu cred ca exista straight face