| yadora a întrebat:

Ce parere aveti despre cutremurul care se va abate asupra Romaniei? Detalii.

14 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

M-am cutremurat in inima mea si a trecut. Cum trec toate, insa de cutremur nu ma cutremur pana cand nu se cutremura blocul cu mine.
P. S: daca o sa fiu in avion o sa simt cutremurul?

| BUBULINA a răspuns:

Idem simpatia mea

| Pho3nix a răspuns:

Iti dau un sfat.Sterge OTV-ul din lista de canale de la TVwinking.

M-am saturat de zvonurile astea cu cutremure si alte chestii de genu.
Daca ar fi dupa ei, ar fi cutremur in fiecare zii.

| soricica a răspuns:

Ce cutremur? Eu nu am auzit nimic...

| scootsie a răspuns:

Cel mai bine e sa te intrebi unde vei merge daca va fi un asemenea cutremur? Sufletul tau e asigurat pentru viata vesnica? Restul, lasa-l in mana lui Dzeu...Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul... El va veni ca un hot, spune Biblia, deci oamenii nu pot prevedea astfel de evenumente... Dar noi ne-am gandit unde va merge sufletul, daca ar veni la noapte? Asta trebuie sa ne preocupe pe noi, nu zvonurile...

| Jonsdottir a răspuns:

Si tu crezi in mos craciun?!?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu stiu...asa au zis mereu ca va veni un cutremur dar nu cred ca e adevarat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care cutremur? Si tu crezi in povesti cu zane?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, da-ne tu detalii, ca noi nu suntem pythia sa stim totul. un cutremur nu se poate prevedea dinainte, decat daca esti un mare profet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am cutremurat. de ras. yadora daca va fi unul, unii dintre noi probabil nusi vor mai spune parerea.nu vor mai apuca. iar cei care vor scapa, vor avea toti o singura parere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa raspund sincer unor oameni carora teama de moarte le face sa transmita si celorlante persoane aceleasi simtaminte este ca, noi ca oameni, am fost, sintem si vom fi inaintea mortii mereu indiferent de cauze...

| cristinuca05 a răspuns:

Da unde ai auzit tu asa ceva..la OTV.cutremuru trebuia sa fie cu mult timp in urma cum anunta ei laughingprostii

| seven_1529 a răspuns:

@eu_o_mare_engimă - un cutremur poate fi prevestit cu cel puţin 30 de secunde înainte de a se petrece... e ştiinţă pură, profeţiile nu-şi au rostul.

| bianca29 a răspuns:

Parerea mea e un dezastru