| NyanKatt a întrebat:

Ce parere aveti despre castigatorul de la vocea romaniei?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Au ieşit exact în ordinea la care mă aşteptam.
4. Cristian Sanda
3. Iuliana Puşchilă
2. Dragoş Chircu
1. Ştefan Stan

Ştefan a fost preferatul meu de la Still got the blues încoace, deşi recunosc şi Dragoş Chircu avea şanse. Dar Dragoş a fost prea sigur pe el, prea sigur că va câştiga... asta l-a şi tras în jos, spun eu. Oricum, eu sunt mulţumită. Cu toate că toţi erau buni, unul singur trebuia să câştige, iar după mine s-a făcut alegerea corectă.

Ştefan Stan are o voce frumoasă şi puternică. A meritat să câştige.

2 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Una buna rausmugsmug!

| odorash a răspuns:

Pai, are voce frumoasa