| raspa a întrebat:

Ce parere aveti despre gripa porcina? De unde vine si de ce!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a spus cineva ce crede el: ca e un virus de laborator special pentru a se face o selectie naturala pentru ca planeta este foarte populata

2 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu stiu un singur lucru stiu ca in ultima vreme sunt din tot mai multe virusuri ce distrug animale si boala se raspindeste si in rindul oamenilor.Eu cred ca unii fac experiente si mai lasa sa scape din laboratoare acesti virusi sa mai imputineze populatia sau sa sustraga atentia de la problemele economice majore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A existat din todeauna dar se face o confuzie.Se crede ca a aparut odata cu descoperirea ei.Cum credeti ca asa deodata s-a trezit virusul sa lucreze si la oameni? Pina acum ce l-a oprit?