| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre demisia lui Streinu Cercel? Pe scurt, baiatul(care-mi pare extrem de competent) vine si da niste indicatii populatiei, referitoare la gripa porcina si...hop si Base apare sa spuna ca nu-i chiar asa, ca-s exagerari.
Si ziceam sa-l votez pe Base, dar parca mi s-a acrit. Marinar sau doctor?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

@furni- intuitia imi spune c-a vrut sa fie ''prost'', dar cum vocala ''e'' langa consoana ''r'' pe tastatura. A rectificat ''prostul'' care o sa-l voteze tot pe Basescu.

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Taly, eu o sa-l votez tot pe Basescu. Ca sa nu mai continuam cu detalii, ce stii despre el in afara ca are chelie si ca-l mananca Antena? A, si ca n-ai drept de vot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taly, nu vreau chat aci ca ne monitorizeaza flav, dar, totusi, ce ai vrut sa spui cu "pe***t"? Scrie-mi in privat daca nu-i de postat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taly, nici tu mama, nici tu tata, nici tu cearta. Am impresia ca nu ne-ntelegem.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav-si realitatea, sa nu uiti. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, si sa-ti raspund si la postare:Marinar! Doctorul parca a inceput sa se stearga. bleah!